AKP'liler dışındaki herkes 'şeytanın çocuğu..!

Havuz medyasının kalemleri ülkenin muhalif kesimlerine hakarette sınır tanımıyor.

Milat gazetesi köşe yazarlarından Ufuk Coşkun, Türkiye'nin 2003'ten beri "bir savaş içinde" olduğunu iddia etti ve Gezi'ye katılanlara, CHP'ye, HDP ile müzakere masasına oturanlara ve yolsuzluk soruşturmalarını yürütenlere kısaca ülkenin tüm muhaliflerine hakaretler yağdırdı.

Muhaliflere, "içimizdeki gavurlar, Amerikanlaşmış devşirmeler, kripto ajanlar, profesyonel CIA beslemeleri, omurgasız, korkak, satılmış uşak ruhlu basiretsiz zavallılar… Güce tapan, küresel çetenin oyuncağı olmuş, hafızası yitik, duyarsız, duygusuz vatansızlar" diye seslenen kalemşör, karşı tarafa da Erdoğan ve destekçilerini koydu.

Erdoğan ve destekçilerini ise, "tarihiyle irtibat kuran, bin yıllık medeniyetimizin, anlı şanlı tarihimizin şerefli yolcuları… Aklıselim, kalbiselim, ahlak, erdem, irfan sahibi bağrı yanık, hafızası güçlü, cesur Anadolu insanı…" insanı olarak resmeden Coşkun, "küresel çete ve onun köpekliğini yapan şeytanın çocukları" diye tanımladığı kesimi de 15 Temmuz'un failleri ilan etti.

Sabah yazarından skandal Özakça ve Gülmen tweet'i: Cezaevine 2 dürüm söyleyebilirim

130 gündür açlık grevinde olan eşi Semih Özakça ve akademisyen Nuriye Gülmen'in tutuklanması sonrası, kendisi de açlık grevine başlayan ev hapsindeki Esra Özakça, Nuriye ve Semih'in açlık grevlerinin kritik noktaya geldiğini söyleyerek "Herkes yapabileceğini artık yapmalı" çağrısında bulundu.

Sosyal medya üzerinden skandal bir paylaşımda bulunan Sabah gazetesi Brüksel Temsilcisi Mehmet Solmaz Twitter hesabından, Esra Özakça'nın talebine cevaben "Cezaevine 2 dürüm söyleyebilirim" diye yazdı. Solmaz'ın bu paylaşımı sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Mehmet Solmaz 2014 yılında Today's Zaman'dan istifa etmişti
RSS Feed

halkinbirligigncelhaber

IFTTT
Blogger tarafından desteklenmektedir.